آموزش حرفه ای تنظیم موتور خودرو

عباس کابلی · 1401-03-08
تعداد جلسات: 48 جلسه سطح دوره: متوسط مدرس: عباس کابلی

دوره آموزشی سیستم سوخت رسانی و انژکتور

آموزش انژکتور
آموزش انژکتور
آموزش انژکتور

خلاصه مطالب دوره:

در این دوره 48 جلسه ای 0 تا 100 آموزش تنظیم موتور، دیاگ و نقشه خوانی به طور کامل و جامع ارائه داده شده است.

کارآموزان  پس از طی این دوره  به راحتی می توانند وارد بازار کار شوند و بصورت کاملا حرفه ای نسبت به انجام  امور تنظیم موتور خودرو اقدام کنند .

مخاطبين دوره:

اين دوره به چه كساني توصيه ميشود.

با توجه به اینکه اکثر ایرادهای مربوط به سیستم گاز و بنزین مشترک هستند لازم و ضروی است که تعمیرکاران خودروهای دوگانه سوز با روش عیب یابی سیستم های بنزینی نیز آشنایی داشته باشند و بخصوص در زمینه تعمیرات خودروهای دوگانه فابریک اگر در زمینه برق و انژکتور و نقشه خوانی اطلاعات کافی نداشته باشند دچار مشکل خواهند شد. بنابراین اگر شما در زمینه تعمیرات خودروهای دوگانه سوز فعالیت میکنید و قصد دارید در مسیر حرفه ای شدن گام بردارید این دوره برای شما بسیار بسیار مفید  و ضروری خواهد بود.

اکثر افرادی که در زمینه تنظیم موتور و مکانیک خودرو فعالیت دارند بصورت تجربی و سنتی کار میکنند و با بسیاری از اصول عیب یابی، نقشه خوانی و مهمتر از همه پارامترخوانی دستگاه دیاگ آشنایی کافی ندارند، به همین دلیل از عهده رفع ایرادهای تخصصی خودرو بر نمی آیند. اگر شما استاد کار مکانیک خودرو هستید و یا در زمینه تنظیم موتور به شکل سنتی و تجربی فعالیت میکنید مطالب این دوره حتما برای شما مفید خواهد بود.

اگر قصد دارید به عنوان یک فرد تازه کار وارد حوزه تعمیر و عیب یابی خودرو شوید این دوره به عنوان پیش نیاز به شما توصیه میشود و شما قبل از هردوره ای ابتدا باید این دوره را سپری کنید  تا بتوانید 

سوالات متداول

خیر

اگر شما تازه کار هستید این دوره به عنوان اولین دوره به شما پیشنهاد میگردد وپیش نیازی ندارد. در حقیقت این دوره پیش نیاز سایر دوره هاست.

بله، صد در صد شما قبل از شرکت در دوره تعمیرات ایسیو باید ابتدا با اصول عملکرد سیستم انژکتور آشنایی داشته باشید در غیر اینصورت مطالب دوره ایسیو برای شما مفید واقع نخواهد شد.

با توجه به اینکه اکثر ایرادهای سیستم گاز و بنزین مشترک است اگر قصد دارید به شکل حرفه ای در زمینه خودروهای دوگانه سوز فعالیت کنید حتما در کنار دوره های سی ان جی دوره برق و انژکتور را سپری کنید و بخصوص اگر  قصد فعالیت در زمینه خودروهای دوگانه سوز فابریک دارید ضرورت شرکت در این دوره بیشتر میشود.

با توجه به اینکه کلیه مراحل عیب یابی به طور کامل مطرح شده و هر جا که لازم بوده روی خودرو فیلم برداری شده مطالب بسیار کاربردی می باشد و با کمی دقت و کسب تجربه می توانید خیلی سریع تبدیل به یک استاد کار تنظیم موتور تبدیل شوید.

مطالب آموزشی موجود در دوره حداقل به مدت دو سال در پنل کاربری شما باقی می ماند و شما میتوانید بارها و بارها مطالب را مشاهده کنید.

خیر، لازم نیست شما در زمان و ساعت خاصی وارد دوره شوید. پس از ثبت نام در دوره هر موقع که احساس می کنید آمادگی بیشتری برای یادگیری و تفهیم مطالب دارید وارد کلاس مجازی می شوید و پس از اتمام هر درس به طور اتوماتیک دروس بعدی برای شما فعال میشود.

  • چون محتواي آموزشي با صرف زمان زياد و از قبل آماده شده بسيار كامل و كاربردي مي باشد.
  • در ضمن تدریس ، هر جا لازم بوده از خودرو و تجهیزات آن فیلمبرداری شده تا درک آن آسان باشد.
  • اطلاعات آموزشی به بخش های کوتاه تقسیم بندی شده تا کارآموز مجبور نباشد در زمان کوتاه حجم زیادی از اطلاعات را به ذهن بسپارد.
  • در هرزمان و هر مکان با داشتن کامپیوتر و اینترنت میتوان وارد کلاس شد.
  • محتوای آموزشی در دسترس کارآموز قرار میگیرد و کارآموز میتواند مطالب مربوط به هر بخش را چندین بار مشاهده نماید.
  • کلاسهای آنلاین و غير حضوري عواملی از قبیل دوری راه و خستگی راه و رها کردن کسب و کار و اتلاف وقت که کلاس های حضوری دارند ، را ندارند.
  • جهت ساده سازی مطالب و سهولت در یادگیری ، تلاش شده با ویرایش حرفه ای محتواهای آموزشی و استفاده از عکس، فیلم واسلاید متناسب با مباحث آموزشی ، کیفیت دوره و بازدهی آن به میزان قابل توجهی افزایش داده شود.
  • جهت رفع ايراد، كارآموزان سوالات خود را در فرم هاي انتهاي هر درس مطرح مي كنند و پاسخ سؤالات كارآموزان بصورت يك فايل ويدئويي در انتهاي دوره قرار مي گيرد.

ارزش دوره: 900 هزار تومان 

ز

اطلاعات دوره

مربی دوره

عباس کابلی
عباس کابلی نویسنده

بیش از 12 سال تجربه فعالیت در زمینه خودروهای دوگانه سوز

این دوره هیچ بخش ندارد

نظر شما چیه؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ویژه!

این پیشنهاد محدود است! تخفیف را از دست ندید!
اعتبار 24 ساعت
40٪ تخفیف
با کد تخفیف DE320 دوره سوخت رسانی و انژکتور را با ۴۰٪ تخفیف تهیه کنید
close-link