درباره ما

 

ما به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید با کسب‌ مهارت های فنی مرتبط با سیستم های دوگانه سوز خودرو (cng) به بهترین تعمیرکار حرفه ای شهرتان تبدیل شوید

موسس سایت” آموزش cng ” تعمیرکار حرفه ای خودروهای دوگانه سوز عباس کابلی است.

داستان ما

دوره های آموزشی ما از سال 1389 آعاز گردید و با توجه به استقبال بسیار خوب متقاضیان تا کنون ادامه یافته است

یکی از مشکلاتی که کارآموزان دوره های ما جهت آموزش cng در طول چند سال گذشته داشتند مشکل دوری راه بود و با توجه به اینکه اکثر متقاضیان دوره تخصصی خودروهای دوگانه سور فابریک ساکن سایر شهرستانهای کشور بودند تعطیلی محل کسب و کار خود جهت حضور در دوره برای آنها کمی مشکل بود، از طرفی با توجه به اینکه در زمان حضور کارآموزان در کلاس های آموزشی امکان آموزش و توضیحات کامل بر روی همه خودروهای دوگانه سوز فابریک وجود نداشت برآن شدیم تا یک دوره کامل و جامع در خصوص تعمیر و عیب یابی خودروهای دوگانه سوز فابریک را به صورت غیر حضوری طراحی وتولید کنیم.

در این دوره ضمن طبقه بندی و سطح بندی اطلاعات مرتبط با خودروهای دوگانه سوز فابریک ضمن اینکه از انواع خودرو هایی که به تعمیرگاه سی ان جی آسمان آبی اصفهان مراجعه میکردند فیلم تهیه کرده ایم و در هر بخش همه توضیحات و نکات مهم بر روی خودرو مطرح میشود و کارآموزان با درک عمیق با عیوب مختلف آشنا میشوند. ما بیش از 30 نمونه کیت دوگانه سوز فابریک بر روی محصولات ابرانخودور، سایپا، زامیاد، مزدا، پارس خودرو و … داریم که تمامی این کیتها بصورت کاملا حرفه ای در طول دوره تعمیرکار حرفه ای خودروهای دوگانه سوز فابریک آموزش داده خواهد شد

 

شما در طول مسیر رشد خواهید کرد

کار را شروع کنید و مطمئن باشید در طول مسیر مشکلات را برطرف خواهید کرد و به رشد خود در تبدیل شدن به یک تعمیرکار حرفه ای ادامه خواهید داد.

زمان را بخرید

وقت طلاست،‌ این عبارت مهم و کلیدی است که اغلب افراد به آن توجه نمی‌کنند. اغلب ثروت‌مندان این موضوع را به خوبی می‌دانند و از آن استفاده می‌کنند. آن‌ها با پول کار‌ها را انجام می‌دهند و در واقع زمان را می‌خرند.

این نکته بسیار مهمی است.

شما دو راه دارید، می‌توانید سال‌ها سعی‌و خطا کنید تا تبدیل به یک تعمیرکار حرفه ای شوید، این راه ممکن است به شرط آن‌که در طول مسیر خسته و ناامید نشوید. راه‌حل دوم و جذاب‌تر این است که مسیر خود را با استفاده از تجربیات افرادی که این کار را انجام داده‌اند کوتاه کنید.

من در این دوره تجربیات بیش از 12 ساله خودم را بصورت ساده و روان در اختیار متقاضیان و کارآموزان عزیز قرار خواهم داد

یعنی کاری که باید در چند سال انجام دهید را فقط در چند ماه انجام دهید.

ویژگی‌های آموزش‌های ما

ما سعی می‌کنیم در هر آموزش به سرعت به سرغ اصل مطلب برویم و نکاتی که راهکار مشکل شما است را مطرح کنیم.

سعی می‌کنیم دسته‌بندی مناسبی در مطالب آموزشی خود داشته باشیم تا در مواقع نیاز به بخشی از محصول به راحتی بتوانید پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

همین موارد به‌ظاهر کوچک و ساده باعث می‌شود شما استفاده بیشتر و بهتری از آموزش‌ها و مطالب ما ببرید.

سخن پایانی

بسیاری از فعالان و تعمیرکاران خودروهای دوگانه سوز که شاید چندین سال تجربه کار در زمینه خودروهای دوگانه سوز را دارند علیرغم اینکه در دوره های آموزشی مختلفتی در خصوص تعمیر و عیب یابی خودروهای دوگانه سوز شرکت کرده اند اما اکثرا در زمان مراجعه خودروهای دوگانه سوز فابریک دچار سردرگمی میشوند و متوجه میشوند که مطالبی که در دوره های آموزشی cng یاد گرفته اند کاربردی نیست و شاید بیشتر این مطالب در جزوه ها و کتاب ها در دسترس باشد.

اما آن چیزی که برای یک تعمیرکار حرفه ای خودروهای دوگانه سوز لازم است این است که مطالب مهم و کاربردی مرتبط با آن را بداند، ما هر آنچه برای تبدیل شدن شما به یک تعمیرکار حرفه ای خودروهای دوگانه سوز لازم است را خواهیم آموخت.

ما با آموزش‌هایمان به شما کمک می‌کنیم که مسیر لذت‌بخش تبدیل شدن به یک استاد کار ماهر خودروهای دوگانه سوز را با سرعت بیشتری طی کنید و زودتر از سایرین به نتیجه برسید.

با تشکر از همراهی شما

عباس کابلی،موسس سایت آموزش حرفه ای خودروهای دوگانه سوز

عباس کابلی

برای ارتباط با ما و دریافت اطلاعات تماس ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.