دوره آموزشی معرفی انواع کیتهای نسل 3و4 و شناخت تخصصی اجزاء تشکیل دهنده

عباس کابلی · 1399-05-08

دوره آموزشی معرفی کیتهای نسل 3و 4 و شناخت تخصصی اجزاء تشکیل دهنده 

یکی از پیش نیازهای مهم برای انجام تعمیرات تخصصی خودروهای دوگانه سوزفابریک، شناخت انواع کیتهای دوگانه سوز و اجزا تشکیل دهنده آن می باشد. تا زمانی که شما شناخت کافی از انواع کیتها و اجزاء تشکیل دهنده نداشته باشید قادر به یادگیری اصولی و حرفه ای عیب یابی های آن نخواهید بود. در این بخش از آموزش، ابتدا با انواع کیتهای دوگانه سوز فابریک نسل 3 و نسل 4 آشنا میشوید و پس از آن به معرفی قطعات و اجزاء تشکیل دهنده این کیتها می پردازیم. تعداد کیتهای نسل 3 و 4 بسیار گسترده تر از کیتهای نسل دو می باشد و این کیتها بر طیف گسترده ای از محصولات ایرانخودرو، سایپا، زامیاد، مزدا و .. نصب شده که در این بخش از آموزش به طور کامل تمامی کیتها و اجزاء تشکیل دهنده آن به شما معرفی می گردد و در زمان معرفی این قطعات کم کم در مورد ایرادها و نکات مهم هر کدام از قطعات نیز صحبتهایی را آغاز میکنیم، تا آماده ورود به بخشهای بعدی که بسیار بسیار حرفه ای تر و مهمتر می باشد بشوید.

مطالب این دوره بخشی از بسته شماره 2 از 6 بسته مربوط به دوره جامع تعمیرکار حرفه ای خودروهای دوگانه سوز فابریک می باشد.

در بسته شماره دو 6 نوع کیت دوگانه فابریک که بر روی پژو، پارس، سمند و روآ نصب میشود بصورت تخصصی آموزش داده میشود.این 4 نوع کیت شامل:

1- لندی رنزو OMEGAS

2- لندی رنزو LC02

4- OMVL PI04

5- OMVL SAM04

6- زیمنس بایفیول می باشد.

این امکان برای شما وجود دارد که یکی از این شش دوره موجود در بسته شماره 2 را بصورت مجزا خریداری کنید و یا حتی جلسات خاصی از هر دوره را نیز می توانید بصورت مجزا خریداری کنید و از مطالب آموزشی آن استفاده کنید. البته خرید بسته ها نسب به خرید محتویات هر بسته مقرون به صرفه تر است.

برای مشاهده محتوای کامل مطالب آموزشی بسته شماره 2 اینجا کلیک کنید
برای مشاهده 6 بسته آموزشی اصلی دوره جامع تعمیرکار حرفه ای اینجا کلیک کنید
 

اطلاعات دوره

مربی دوره

عباس کابلی
عباس کابلی نویسنده

بیش از 12 سال تجربه فعالیت در زمینه خودروهای دوگانه سوز

دروه آنلاین معرفی انواع کیتهای نسل 3 و 4 و شناخت تخصصی اجزاء تشکیل دهنده

ثبت‌نام کنید

نظر شما چیه؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+3 ثبت‌نام شده