دوره آنلاین آموزش تخصصی نقشه خوانی کیت LC02

عباس کابلی · 1399-05-09

دوره آموزشی اصول حرفه ای نقشه خوانی کیتهای دوگانه سوز نسل 3

از دیگر پیش نیازهای لازم برای تبدیل شدن به یک تعمیر کار حرفه ای خودروهای دوگانه سوز یادگیری اصولی و حرفه ای نقشه خوانی است. در این بخش که در حقیقت گام چهارم از 7 گام  تا حرفه ای شدن می باشد نقشه خوانی کیت نسل 3 ایسیو LC02 را به طور کامل و حرفه ای به شما آموزش خواهیم داد. در پایان این بخش شما با اصول و روشهای حرفه ای برای عیب یابی آشنا میشوید که حتی بسیاری از سی ان جی کاران با سابقه نیز از آنها بی اطلاع هستند. در بخش های قبل با اصول نقشه خوانی حرفه ای کیتهای نسل 2 آشنا شدیم. (در بسته های بعدی دوره جامع سایر  نقشه ها نیز به طور کاملا حرفه ای مورد بررسی قرار خواهد گرفت) در این بخش کلیه ورودی و خروجی های ایسیو های گاز کیتهای نسل 3 را به طور عملی و دقیق بر روی نقشه مورد بررسی قرار خواهیم داد. شما بعد از یادگیری اصول نقشه خوانی و نکات مهمی که در حین آموزش گفته میشود تسلط بسیار بسیار کامل تری بر عیب یابی و تعمیر کیتهای نسل 3و4 پیدا خواهید کرد. مطالب این بخش در حرفه ای ترین اصول عیب یابی به شما کمک خواهد کرد.

مطالب این دوره بخشی از بسته شماره 2 از 6 بسته مربوط به دوره جامع تعمیرکار حرفه ای خودروهای دوگانه سوز فابریک می باشد.

در بسته شماره دو 6 نوع کیت دوگانه فابریک که بر روی پژو، پارس، سمند و روآ نصب میشود بصورت تخصصی آموزش داده میشود.این 4 نوع کیت شامل:

1- لندی رنزو OMEGAS

2- لندی رنزو LC02

4- OMVL PI04

5- OMVL SAM04

6- زیمنس بایفیول می باشد.

این امکان برای شما وجود دارد که یکی از این شش دوره موجود در بسته شماره 2 را بصورت مجزا خریداری کنید و یا حتی جلسات خاصی از هر دوره را نیز می توانید بصورت مجزا خریداری کنید و از مطالب آموزشی آن استفاده کنید. البته خرید بسته ها نسب به خرید محتویات هر بسته مقرون به صرفه تر است.

برای مشاهده محتوای کامل مطالب آموزشی بسته شماره 2 اینجا کلیک کنید
برای مشاهده 6 بسته آموزشی اصلی دوره جامع تعمیرکار حرفه ای اینجا کلیک کنید
 

اطلاعات دوره

مربی دوره

عباس کابلی
عباس کابلی نویسنده

بیش از 12 سال تجربه فعالیت در زمینه خودروهای دوگانه سوز

دوره آنلاین آموزش تخصصی نقشه خوانی کیت LC02

ثبت نام در دوره

نظر شما چیه؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم

 دوره آموزش نصب سکوئنشیال با شرایط و تخفیف های فوق العاده بزودی رونمایی خواهد شد

شرایط تخفیف و نحوه ثبت نام به زودی اطلاع رسانی خواهد شد 
اطلاعات کامل: 09378962984-09135111364 
گوش به زنگ باشید: ظرفیت ثبت نام در این طرخ ۳۰۰ نفر می باشد و ۱۰۰ نفر اول نیز اولیت اول ما جهت اعطا نمایندگی نصب خواهند بود
close-link