دوره آنلاین آموزش تحلیل ورودی و خروجی های ایسیو گاز کیتهای نسل 3

عباس کابلی · 1399-05-08

دوره آموزشی تحلیل اطلاعات ورودی و خروجی به ایسیو گاز نسل 3 و4

یکی دیگر از موارد بسیار مهمی که یک تعمیر کار حرفه ای خودروهای دوگانه سوز باید به طور کامل بر آن مسلط باشد این است که با تمامی اطلاعات ورودی و خروجی  ایسیو گاز آشنایی داشته باشد و از تاثیر آنها بر عملکرد سیستم گاز مطلع باشد. این ورودی ها و خروجی ها تاثبرات بسیار مهمی بر عملکرد سیستم گاز خودرو دارند و ایرادهایی از قبیل روی گاز نرفتن، از گاز پریدن، ضعیف بودن روی گاز، شتاب و قدرت نداشتن، دیر روی گاز رفتن، لرزش در دور آرام و … به این  ورودی ها و خروجی ها ارتباط دارد.  در بخش های قبل در خصوص تحلیل ورودی و خروجی های ایسیو گاز نسل 2 به طور کامل صحبت کردیم، در این بخش پا را فراتر گذاشته و در خصوص اطلاعات ورودی و خروجی کیتهای نسل 3و4 اطلاعات بسیاربسیار کاملتر و حرفه ای تری در اختیار شما قرار میدهیم، اطلاعاتی که در این بخش به دست میآورید مکمل اطلاعات قبلی است و در تخصصی ترین عیب یابی ها به شما کمک میکند. در پایان این بخش متوجه می شوید که دیدگاه بسیار عمیقی در خصوص عملکرد کیتهای دوگانه فابریک به دست آورده اید و خیلی خیلی راحت تر می توانید مطالب حرفه ای بعد را متوجه شوید.

مطالب این دوره بخشی از بسته شماره 2 از 6 بسته مربوط به دوره جامع تعمیرکار حرفه ای خودروهای دوگانه سوز فابریک می باشد.

در بسته شماره دو 6 نوع کیت دوگانه فابریک که بر روی پژو، پارس، سمند و روآ نصب میشود بصورت تخصصی آموزش داده میشود.این 4 نوع کیت شامل:

1- لندی رنزو OMEGAS

2- لندی رنزو LC02

4- OMVL PI04

5- OMVL SAM04

6- زیمنس بایفیول می باشد.

این امکان برای شما وجود دارد که یکی از این شش دوره موجود در بسته شماره 2 را بصورت مجزا خریداری کنید و یا حتی جلسات خاصی از هر دوره را نیز می توانید بصورت مجزا خریداری کنید و از مطالب آموزشی آن استفاده کنید. البته خرید بسته ها نسب به خرید محتویات هر بسته مقرون به صرفه تر است.

برای مشاهده محتوای کامل مطالب آموزشی بسته شماره 2 اینجا کلیک کنید
برای مشاهده 6 بسته آموزشی اصلی دوره جامع تعمیرکار حرفه ای اینجا کلیک کنید
 

اطلاعات دوره

مربی دوره

عباس کابلی
عباس کابلی نویسنده

بیش از 12 سال تجربه فعالیت در زمینه خودروهای دوگانه سوز

دوره آنلاین آموزش تحلیل ورودی و خروجی های ایسیو گاز کیتهای نسل 3

ثبت نام در دوره

نظر شما چیه؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *