پکیج طلایی پلاس 2

قیمت دوره

21.300.000 تومان

پکیج طلایی پلاس ۲

کاملترین و حرفه ای ترین پکیج آموزشی در زمینه خودروهای دوگانه سوز

پکیج طلایی پلاس ۲ چیست؟

یکی از کاملترین و حرفه ای ترین پکیج ها در زمینه آموزش خودروهای دوگانه سوز می باشد که شامل ۲۸ دوره تخصصی است.

 آنچه که این پکیج را کاملاً متمایز می‌کند این است که  تنها یک دوره آموزشی نیست بلکه مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی است که با رعایت کلیه پیش نیازها در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت

وقتی آموزشهای بی نظیر پکیج طلایی پلاس 2 را مشاهده می کنیم:

در زمان کوتاه مطالبی را یاد می گیریم که اگر میخواستیم بصورت تجربی یاد بگیریم سالها زمان میبرد.

از تجربه دیگران و آزمون و خطایی که دیگران انجام داده اند با پرداخت مبلغی اندک بهره مند میشویم.

دیگر نیازی به آزمون و خطا نداریم و احتمال خراب کردن قطعات و تحمیل خسارت و اتلاف وقت به صفر خواهد رسید.

بصورت حرفه ای و در زمان کوتاه مهارتهایی را به دست می آوریم که بعضی از افراد بعد از چندین سال تجربه فعالیت هنوز با این مهارتها آشنایی کامل ندارند.

در زمان کوتاه مطالبی را یاد می گیریم که اگر میخواستیم بصورت تجربی یاد بگیریم سالها زمان میبرد.

از تجربه دیگران و آزمون و خطایی که دیگران انجام داده اند با پرداخت مبلغی اندک بهره مند میشویم.

دیگر نیازی به آزمون و خطا نداریم و احتمال خراب کردن قطعات و تحمیل خسارت و اتلاف وقت به صفر خواهد رسید.

بصورت حرفه ای و در زمان کوتاه مهارتهایی را به دست می آوریم که بعضی از افراد بعد از چندین سال تجربه فعالیت هنوز با این مهارتها آشنایی کامل ندارند.

با آموزشهای اصولی و حرفه ای پکیج طلایی پلاس 2 در چشم مشتریان قدرتمند و حرفه ای ظاهر شوید

زمانی که شما در اولین نگاه به خودرو در کمترین زمان ایراد اصلی خودرو را تشخیص دهید، ناخودآگاه با اعتماد به نفس بیشتری عمل خواهید کرد و بسیاری قاطعانه و قدرتمندانه با مشتری صحبت خواهید کرد، ولی در صورتی که متوجه ایراد نشوید برخورد غیر حرفه ای و متزلزلی خواهید داشت که این رفتار از چشم مشتری پنهان نخواهد ماند.

تصور کنید که شما می توانید با آموزشهای این پکیج کارهایی را انجام دهید که افرادی که چندین سال تجربه فعالیت در این شغل را دارند هنوز به طور کامل توانایی انجام آن کارها را ندارند. 

در حقیقت شما با پرداخت مبلغی ناچیز، در زمان خود صرفه جویی میکنید و تجربیات ارزشمند دیگران را به دست می آورید.

پکیج طلایی پلاس 2 شامل چه دوره ها و سرفصل هایی می باشد.

سوالات پر تکرار !

علت عدم موفقیت تعمیرکاران این است که آگاهانه یا ناگهان در دوره های پیش نیاز خودروی دوگانه سوز فابریک شرکت نکرده‌اند، به طور مثال یکی از مهمترین پیش نیازها برای کسی که قصد دارد تعمیرکار حرفه ای خودروهای دوگانه سوز فابریک شود، دوره آموزشی برق انژکتور و نقشه خوانی میباشد.

برای اینکه اگر خودرویی به او مراجعه کرد بتواند کلیه ایرادهای سیستم سوخت‌رسانی و انژکتور را عیب یابی نماید زیرا علائم بسیاری از ایرادهایی روی حالت گاز نمایان می‌شود، در حالی که اشکال اصلی مربوط به سیستم بنزین می باشد.

یعنی اینکه اگر خودرویی به او مراجعه کرد بتواند کلیه ایرادهای سیستم سوخت رسانی و انژکتور را عیب یابی نماید زیرا علائم بسیاری از ایراد ها روی حالت گاز نمایان می شود در حالی که اشکال اصلی مربوط به سیستم بنزین می باشدو

چون با سیستم برق انژکتور و نقشه خوانی که پیش نیاز دوره گاز سوز فابریک میباشد آشنایی دارند.

چون با سیستم برق انژکتور و نقشه خوانی که پیش نیاز دوره گاز سوز فابریک میباشد آشنایی ندارند.

چون با سیستم برق انژکتور و نقشه خوانی که پیش نیاز دوره گاز سوز فابریک میباشد آشنایی ندارند.

اگر ‏cng کار هستی و بیشتر در زمینه دوگانه سوز کارگاهی فعالیت می کنید می توانید با یادگیری حرفه ای تعمیر و عیب یابی خودروهای دوگانه سوز فابریک درآمد خود را برابر نموده و با دوره‌های تکمیلی موجود در پکیج طلایی پلاس دو آموزش سرویس رگلاتور سرویس ریل سوخت تعمیر اف سی سی یو فکس ۵۰۰ این درآمد را تا ۱۰ برابر افزایش دهید

وجه تمایز دوره طلایی پلاس 2

درک عمیق از اجزا و قطعات

تا زمانی که با کلیه اجزا و قطعات خودروهای دوگانه سوز فابریک نامگذاری کیتهای دوگانه سوز فابریک و جایگذاری انواع قطعات آشنا نباشید نمی توانید درک عمیقی در خصوص عیب یابی این نوع خودروها داشته باشید

ترفندهای پیشرفته

همه می دانند یک دوره آموزشی حرفه ای باید به نکاتی بپردازد که کاربردی باشد و ایرادهایی رایج مطرح شود که در زمان کار با آن مواجه می‌شویم نه مطالب کتابی و تئوری که در عمل به هیچ کار ما نمی آید

الگوهای عیب یابی

الگوهایی جهت عیب یابی دستور العمل‌های عیب یابی به شما خواهیم داد تا بتوانید با استفاده از آن به صورت کاملاً ساده و طبقه بندی شده عیب یابی تمام موتورهای دوگانه‌ سوز فابریک را به صورت یک تعمیرکار فوق حرفه ای انجام دهید

ارتباط آموزش با رشد کسب و کار

یکی از رازهای سریع رشد کسب و کار این است که بتوانیم از تجربه دیگران در کنار تجربیات خود استفاده کنیم در آموزش های پکیج طلایی پلاس 2 تمامی تجربیات ۱۲ ساله من بصورت کاملا ساده، روان، قابل فهم و طبقه بندی شده در اختیار شما قرار می گیرد.

میزان مهارت و تسلط شما جهت تعمیر و عیب یابی خودروهای دوگانه سوز پس از مشاهده این آموزشها، بیشتر از افرادی خواهد بود که بیش از 10 سال در ین زمینه فعالیت دارند.

این پکیج برای چه کسانی مناسب است؟

  1. افراد مبتدی و آماتور ( دانشجویان، فارغ التحصیلان، افراد جویای کار ) که هیچگونه اطلاعاتی در زمینه خودرو ندارد.
  2. افراد متوسط ( مکانیک، باطری ساز، تنظیم موتور ) این افرادی که در زمینه خودرویی دست به آچار هستند ولی در زمینه خودروهای دوگانه سوز تخصص چندانی ندارد 
  3. پیشرفته ( سی‌ ان‌ جی کارها ) یعنی افرادی که در زمینه خودروهای دوگانه سوز فعالیت دارند و قصد دارند حرفه ای تر شوند.

چند مزیت انحصاری پکیج طلایی پلاس 2

1- محتوای این پکیح برگرفته از تجربیات عملی و آموزشهای علمی مدرس دوره می باشد که کمتر کسی حاضر به انتقال این اطلاعات می باشد.

2- مزیت بعدی کاربردی بودن مطالب است و تمامی نکات بیان شده در دوره بصورت صد درصد در زمان کار بر روی خودرو برای شما مفیدخواهد بود.

3- مطالب این پکیج کاملا ساده و قابل فهم بیان شده است، طوری که حتی اگر هیچ گونه اطلاعات قبلی در زمینه خودرو نداشته باشید، با تماشای این آموزشها به طور کاملا مسلط می توانید تمامی خوردوهای دوگانه سوز راعیب یابی و تعمیر کنید.

4- با توجه به اینکه کلیه مراحل آموزش بصورت ویدئو می باش، شما می توانید با کمال صبر، حوصله و دقت، تمامی مراحل انجام کار را بصورت قدم به قدم مشاهده نموده و روی خودرو پیاده سازی نمایید.

5- آموزشهای این پکیح بصورت کاملا حرفه ای و قدم به قدم طراحی شده و هیچ نکته ای ناگفته نمانده است.

با آموزش های اصولی و حرفه‌ای در چشم مشتریان قدرتمند و حرفه‌ای ظاهر شوید.

اگر صاحب کسب‌ و کار هستید، شاید بهترین گزینه آن باشد که خودتان به‌ صورت حرفه‌ای انواع خودروهای دوگانه سوز را تعمیر کنید!

این پکیج آموزشی بهترین سرمایه گذاری کاری شما در سال 1403 خواهد بود!

وقتی آموزش می بینیم :

در زمان کوتاه مطالبی را یاد میگیریم که اگر می خواستیم به صورت تجربی یاد بگیریم سالها زمان میبرد.

دیگر نیازی به آزمون و خطا نداریم و احتمال خراب کردن قطعات و تحمیل خسارات به صفر خواهد رسید.

از تجربه دیگران و آزمون و خطاهایی که دیگران انجام داده اند با پرداخت مبلغی اندک بهره‌مند می‌شویم.

به صورت حرفه‌ای و در زمان کوتاه مهارت هایی را به دست می آوریم که بعضی از افراد بعد از چندین سال تجربه فعالیت هنوز با این مهارت ها آشنایی کامل ندارند.

حرفه ای فکر کنید

حرفه ای آموزش ببینید

حرفه ای کار کنید

حرفه ای فکر کنید

حرفه ای آموزش ببینید

حرفه ای کار کنید