OMVL
گلاتور OMVL
OMVL
OMVL

در این دوره کوتاه 0 تا 100 بازکردن رگلاتور cng، معرفی اجزاء داخلی، نحوه جمع کردن رگلاتور و نکات ریز تعمیرات رگلاتور به صورت ویدئوی آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد.

با این آموزش می توانید کلیه ایرادهای رگلاتور OMVL را بصورت حرفه ای برطرف کنید

مخاطبين دوره:

اين دوره به چه كساني توصيه ميشود.

بسياري از CNG‌ كاران با وجود داشتن تجربه زياد، به دليل عدم آشنایی با نکات ریز و مهم تعمیراتی و جزئیات مدار داخلی این نوع رگلاتور باعث خرابی آن در زمان انجام سرویس میشوند.

اکثر مکانیک ها و تعمیر کاران خودرو در زمان انجام کار روی خودرو با مشکلاتی در خصوص عملکرد رگلاتور cng مواجه می شوند و در بسیاری از مواقع ایرادهایی در این رگلاتور از قبیل شکستگی زانویی آب و یا نشتی آب بوجود می آورند. با مشاهده فیلم های این دوره با تمامی مراحل رفع ایراد نشتی آب و سرویس لازمه در زمان تعویض زانویی آب آشنا خواهید شد.

افرادی که به دنبال یادگیری مهارتهای فنی جهت ایجاد شغل جدید و درآمد زایی هستند نیز می توانند از این آموزش (رگلاتور و تعمیر رگلاتور cng) در کنار سایر آموزشهای cng پیش نیاز  ارائه شده در سایت استفاده کنند.

سوالات متداول

بله، با توجه به اینکه در این دوره کوتاه از صفر تا صد باز و بست و سرویس رگلاتور cng را آموزش داده ایم شما حتی اگر قبلا هیچ رگلاتوری را سرویس نکرده باشید با مشاهده کامل فیلم ها و رعایت نکات گفته شده میتوانید از عهده تعمیرات رگلاتور برآیید. اگر مصمم به پیشرفت و یادگیری هستید باید جسارت به خرج دهید و از یک نقطه ای کار را شروع کنید.

اگر خودتان علاقه داشته باشید قطعا این دوره برای شما مفید خواهد بود، زیرا در بسیاری از مواقع خودروهایی که به شما مراجعه میکنند دوگانه سوز هستند و اگر شما بتوانید به طور اصولی روش سرویس و تعمیر رگلاتور و حتی سایر رگلاتور های گاز را یاد بگیرید بسیار موفق عمل خواهید کرد و می توانید در آمد خود را از این راه افزایش دهید.در این سایت براحتی میتوانید تمام اصول آموزش cng را یادبگیرید

اگر قصد دارید وارد حرفه سی ان جی شوید ابتدا باید با اصول عملکرد سیستم گاز کارگاهی آشنا شوید و پس از آن دوره های مربوط به خودروهای دوگانه فابریک را فرا بگیرید. تمامی این دوره ها در سایت موجود است.

بله، تمام نکات مهم و ضروری در خصوص تعمیر و سرویس رگلاتور omvl در این دوره آموزش داده شده است و شما بدون هیچ گونه نگرانی میتوانید پس از اتمام دوره با رعایت کامل نکات گفته شده این رگلاتور را تعمیر کنید.

فیلم های آموزشی باز وبست و سرویس  تمامی رگلاتورهای سی ان جی به مرور زمان در سایت قرار خواهند گرفت و شما می توانید آنها را از همین سایت تهیه کنید.

ارزش دوره: 399 هزار تومان

 هدیه ما به شما 

35% تخفیف برای این دوره

شما بیش از دو دقیقه در این صفحه حضور داشتید و به تعمیر و سرویس رگلاتور OMVL
علاقه مند هستید.خوشحال میشویم با هدیه کد تخفیف 35 در صدی شما را همراهی کنیم!
کد تخفیف: DE330
این کد تخفیف  دیگر برای شما نمایش داده نمی شود
مهلت استفاده  تا پایان امروز
close-link