آموزش تخصصي سرويس رگلاتور OMVL روآ سال

OMVL
گلاتور OMVL
OMVL
OMVL

در این دوره کوتاه 0 تا 100 بازکردن رگلاتور، معرفی اجزاء داخلی، نحوه جمع کردن رگلاتور و نکات ریز تعمیراتی به صورت ویدئوی آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد.

با این آموزش می توانید کلیه ایرادهای رگلاتور OMVL روآ سال را بصورت حرفه ای برطرف کنید

مخاطبين دوره:

اين دوره به چه كساني توصيه ميشود.

بسياري از CNG‌ كاران با وجود داشتن تجربه زياد، به دليل عدم آشنایی با نکات ریز و مهم تعمیراتی و جزئیات مدار داخلی این نوع رگلاتور باعث خرابی آن در زمان انجام سرویس میشوند.

اکثر مکانیک ها و تعمیر کاران خودرو در زمان انجام کار روی خودرو با مشکلاتی در خصوص عملکرد رگلاتور مواجه می شوند ومشکلاتی از قبیل نشتی گاز ناشی از خرابی رگلاتور می تواند عملکرد خودرو را حتی روی حالت بنزین هم تحت تاثیر قرار دهد. با استفاده از مطالب اینفیلم آموزشی میتوانید با روش رفع این ایرادها آشنا شوید.

افرادی که به دنبال یادگیری مهارتهای فنی جهت ایجاد شغل جدید و درآمد زایی هستند نیز می توانند از این آموزش در کنار سایر آموزشهای ارائه شده استفاده کنند.

ممکن است شما مالک خودروی دوگانه سوز باشید و دوست داشته باشید خودتان بصورت اصولی رگلاتور سیستم CNG  خودروی خودتان و یا خودروی دوستان و همکارانتان را تعمیر و سرویس کنید. شما می توانید پس از مشاهده کامل فیلم های آموزشی این دوره و رعایت نکات گفته شده با اطمینان کامل خودتان تعمیر آن را انجام دهید و در هزینه های تعمیراتی خود صرفه جویی کنید و حتی ازآن درآمد زایی کنید.

سوالات متداول

بله، با توجه به اینکه در این دوره کوتاه از صفر تا صد باز و بست و سرویس رگلاتور را آموزش داده ایم شما حتی اگر قبلا هیچ رگلاتوری را سرویس نکرده باشید با مشاهده کامل فیلم ها و رعایت نکات گفته شده میتوانید از عهده تعمیرات این رگلاتور برآیید. اگر مصمم به پیشرفت و یادگیری هستید باید جسارت به خرج دهید و از یک نقطه ای کار را شروع کنید.

اگر خودتان علاقه داشته باشید قطعا این دوره برای شما مفید خواهد بود، زیرا در بسیاری از مواقع خودروهایی که به شما مراجعه میکنند دوگانه سوز هستند و اگر شما بتوانید به طور اصولی روش سرویس و تعمیر این رگلاتور و حتی سایر رگلاتور های گاز را یاد بگیرید بسیار موفق عمل خواهید کرد و می توانید در آمد خود را از این راه افزایش دهید.

اگر قصد دارید وارد حرفه سی ان جی شوید ابتدا باید با اصول عملکرد سیستم گاز کارگاهی آشنا شوید و پس از آن دوره های مربوط به خودروهای دوگانه فابریک را فرا بگیرید. تمامی این دوره ها در سایت موجود است.

بله، تمام نکات مهم و ضروری در خصوص تعمیر و سرویس رگلاتور omvl در این دوره آموزش داده شده است و شما بدون هیچ گونه نگرانی میتوانید پس از اتمام دوره با رعایت کامل نکات گفته شده این رگلاتور را تعمیر کنید.

فیلم های آموزشی باز وبست و سرویس  تمامی رگلاتورهای سی ان جی به مرور زمان در سایت قرار خواهند گرفت و شما می توانید آنها را از همین سایت تهیه کنید.

ارزش دوره: 199 هزار تومان

پیشنهاد ویژه!

این پیشنهاد محدود است! تخفیف را از دست ندید!
اعتبار 24 ساعت
40٪ تخفیف
با کد تخفیف DE320 دوره سوخت رسانی و انژکتور را با ۴۰٪ تخفیف تهیه کنید
close-link