آموزش cng – آموزش حرفه ای خودروهای دوگانه سوز

روی قولم حساب کن

آموزش سي ان جي

طبق قولی که داده بودم  امروز میخوام در مورد نحوه عملکرد سیستم انژکتور خودرو و همچنین نقشه خوانی حرفه ای سیستم انژکتور بهتون آموزش بدم

راستی یادت نره فقط ۲ روز دیگه فرصت داری تا از تخفیف 60 درصدی خرید پکیج طلایی پلاس ۲ استفاده کنی

آموزش نحوه عملکرد سیستم انژکتور
آموزش نقشه خوانی حرفه ای
فرمول عیب یابی اجزا سیستم انژکتور

برای اینکه بتونید نقشه خوانی را دقیق تر و کامل تر یاد بگیرید لازمه که با نحوه شناسایی پایه های ایسوهای  S2000‌ آشنا بشید. در آموزش بعدی که فردا براتون ارسال میشه نحوه شناخت پایه های ایسیو s2000 ‌به طور دقیق تشریح شده. با تماشای اون بخش از آموزش دیگه نقشه خوانی براتون مثل آب خوردن میشه.

همون طور که قبلا گفتم دوره انژکتور یکی از مهمترین دوره های پیش نیاز برای تمامی دوره های مرتبط با خودرو هست که در ویدیوی بالا بخشهای بسیار کوچکی از این دوره به همراه فرمول دقیق یادگیری حرفه ای سیستم انژکتور بهتون آموزش داده شد. دوره انژکتور یکی از ۲۸ دوره پکیج طلایی پلاس ۲ هست.

پکیج طلایی پلاس ۲ در حال حاضر کاملترین و حرفه ای ترین پکیج آموزشی در زمینه خودروهای دوگانه سوزه که از صفر تا صد تعمیر و عیب یابی خودروهای دوگانه سوز بصورت قدم به قدم و با رعایت تمامی دوره های پیش نیاز آموزش داده شده.

علت اینکه کارآموزان این پکیج رضایتمندی فوق العاده ای از آموزشها داشتند اینه که تمامی مطالب بصورت ساده ،روان و قابل فهم از مبتدی تا حرفه ای بیان شده، طوری که حتی اگه هیچ گونه اطلاعات قبلی در مورد خودرو نداشته باشید خیلی راحت بتونید تمامی مطالب را بصورت عمیق و حرفه ای درک کنید و حرفه ای تر از افرادی که ۱۰ سال در این زمینه تجربه فعالیت دارند عمل کنید.

 این قول را بهتون میدم حتی اگه ۱۰ ساله که به طور تخصصی در زمینه تعمیرات خودروهای دوگانه سوز فعالیت می کنید پس از تماشای آموزشهای پکیج طلایی پلاس ۲ اعتراف میکنید که بعد از این همه تجربه تازه ۳۰ الی ۴۰ در صد کار را میدونستید.

روی قولم حساب کن

این قول را هم بهتون میدم حتی اگه ۱۰ سال دیگه بصورت عملی تجربه کسب کنید و توی این ۱۰ سال در چندین دوره آموزشی مرتبط با خودروهای دوگانه سوز شرکت کنید و بعد از اون، آموزشهای پلاس ۲ را تماشا کنید افسوس می خورید که ای کاش همون ده سال پیش از این آموزشها استفاده کرده بودید.

روی قولم حساب کن

اگه قصد دارید توی حرفه سی ان جی بصورت تخصصی فعالیت کنید و توی این شغل جزو نفرات اول شهر خودتون باشید و در آمد عالی داشته باشید اول و آخر باید از این پکیج استفاده کنید پس وقت را از دست ندید و همین الان به جمع حرفه ای هایی سی ان جی کشور بپیوندید.

فقط ۲ روز دیگه فرصت داری تا از ۱۲ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان تخفیف پکیج طلایی پلاس ۲ استفاده کنی و به جای ۲۱ میلیون ۳۰۰ هزار تومان فقط با پرداخت ۸ میلیون ۵۲۰ هزار تومان تمامی ۲۸ دوره موجود در پکیج طلایی پلاس ۲ را در اختیار داشته باشی.

روشهای ثبت نام:

واریز مبلغ به شماره کارت 6037991931094407 به نام عباس کابلی و ارسال رسید واریز وجه به ایتا یا واتس اپ شماره 09378962984  همچنین میتوانید بصورت اینترنتی مراحل خرید را انجام دهید تا بلافاصله آموزشها برای شما فعال شود.

در زمان خرید اینترنتی از کد تخفیف PTP60 استفاده کنید و اگه در مورد پکیح طلایی پلاس ۲ سوال و یا نیاز به مشاوره داشتی میتونی با شماره 09378962984 یا 09919701393 تماس بگیری

فقط 2 روز فرصت داری تا تمامی ۲۸ دوره پکیج طلایی پلاس ۲ را با تخفیف ۶۰ در صدی تهیه کنی

فرصت را از دست نده

قبل از خرید میتونی اول نظرات کارآموزان قبلی را که در پایین محصول نوشتند مطالعه کنی تا با خیالی راحت تر ثبت نامت را قطعی کنی

تا چشم روی هم بگذاری می بینی که این ۲ روز هم گذشته یادت نره فرصتها همیشگی نیست و فقط ۲ روز دیگه فرصت داری تا بتونی کل آموزشهای پلاس دو را با تخفیف فوق العاده تهیه کنی . شک نکن که میزان مهارت الان تو نسبت به مهارتی که تا دو ماه دیگه با استفاده از آموزشهای پلاس ۲ به دست میاری  اصلا قابل مقایسه نیست.  دست از تردید و دو دلی بردار ، غرور را بگذار کنار . عزیزم تا کی میخوای تعویض کار باشی، تا کی میخوای درجا بزنی،‌ تا کی میخوای هر موقع گیر کردی گوشی به دست به این و اون برای گرفتن راهنمایی زنگ بزنی ، تو خودت باید راهنمای دیگران باشی،‌اونا باید به تو زنگ بزنند و تو با افتخار راهنماییشون کنی. مطمئن باش اگه ده سال دیگه هم بخوای بصورت تجربی کار کنی نمیتونی حتی ۳۰ درصد از آموزشهای بی نظیری که توی پلاس ۲  گفته شده را یاد بگیری، من اگه دارم با این صراحت باهات صحبت میکنم چون برام مهمه که مشکلاتی را که خودم در اوایل فعالیتم داشتم را نداشته باشی،نمیدونی چه لذتی داره ماشینی که چند جا رفته و نتونستند ایرادشو پیدا کنند تو در کوتاه ترین زمان و بصورت حرفه ای ایرادشو پیدا میکنی البته برعکس این قضیه هم هست  نمی دونی چه حسرتی داره و چقدر حال بد کنه وقتی یه ماشینی اومده و تو بعد از چند ساعت کار روی ماشین نمی تونی عیبشو پیدا کنی و میره  و روز بعد میاد میگه رفتم فلان جا یه ساعته مشکلو حلش کرد. همه اینا را تجربه کردم رفیق. اگه تازه میخوای شروع کنی که اصلا شک نکن و حتی اگه ده ساله سی ان جی کار هستی بازهم ذره ای تردید نکن چون قراره توی بهترین دوره عمرت شرکت کنی. همین الان به جمع حرفه ای های سی ان جی کشور بپیوند،‌بهت قول میدم حتی اگه ده سال سابقه فعالیت در حرفه سی ان جی داری بعد از تماشای آموزشهای پکیج طلایی پلاس ۲ شگفت زده میشی و خودت اعتراف میکنی که بعد از این همه تجربه تنها ۳۰ الی ۴۰ درصد اصول را میدونستی! اگه نظرات افرادی که با تجربه چندین ساله از این پکیج استفاده کردند را مطالعه کنی بهتر میتونی به ارزش این آموزشها پی ببری، گفتنی ها را گفتم دیگه تصمیم با خودته ، اولین قدم برای شروع حرفه ای شدن را بردار و یک بار برای همیشه بر تمانی اصول و ترفندهای عیب یابی خودروهای دوگانه سوز مسلط شو. برای قطعی شدن ثبت نام کافیه همین الان مبلغ 8میلیون و 520 هزار تومان به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۹۳۱۰۹۴۴۰۷ به نام عباس کابلی واریز کنی تا در اسرع وقت آموزشها بر فعال بشه و یا میتونی بصورت اینترنتی و با استفاده از کد تخفیف PTP60 خرید را انجام بدی تا بلافاصله آموزشها برات فعال بشه. اگه هم مشکل مالی و نقدینگی داری برای اینکه بتونی از این فرصت طلایی استفاده کنی  هر طور که بتونم کمکت میکنم تا بصورت نقد و چک بتونی آموزشها را تهیه کنی.  ببین رفیق  اگه الان شروع کنی دو ماه دیگه یک استاد کار حرفه ای تمام عیار خودروهای دوگانه سوز هستی یعنی هر ماشینی که بیاد در کوتاه ترین زمان بصورت اصولی و حرفه ای عیبشو پیدا می‌کنی و  چندین برابر پولی که بابت آموزشها پرداخت میکنی را به دست خواهی آورد ولی اگه شروع نکنی تا د‌و ماه دیگه که هیچ تا دو سال دیگه هم هیچ اتفاق خاصی برات نمی افته و اوضاع کسب و کارت همینه که هست.

موفقیت نتیجه جرات جسارت و تصمیم های مهم و ارزشمنده

 

بهت قول میدم این دوره بی نظیر ترین دوره ای خواهد بود که تا حالا شرکت کردی
اگه هم‌‌نیاز به مشاوره داری با این شماره تماس بگیر
09378962984

09919701393

حرفه ای فکر کنید

حرفه ای آموزش ببینید

حرفه ای کار کنید

پیشنهاد ویژه!

این پیشنهاد محدود است! تخفیف را از دست ندید!
اعتبار 24 ساعت
40٪ تخفیف
با کد تخفیف DE320 دوره سوخت رسانی و انژکتور را با ۴۰٪ تخفیف تهیه کنید
close-link