دوره جامع تعميركار حرفه اي خودروهاي دوگانه فابريك

7 گام تار حرفه ای شدن سی ان جی

خلاصه مطالب دوره:

ويدئوي معرفي محتواي هفت گام تا حرفه اي شدن

در این دوره 120 جلسه ای 0 تا 100 آموزش تعمير و عيب يابي خودروهاي دوگانه سوز فابريك را به شما آموزش خواهيم داد.

بعد از اتمام اين دوره بدون شك جزء بهترين هاي شهر خود در زمينه تعميرات خودروهاي دوگانه سوز خواهيد بود.

مخاطبين دوره:

اين دوره به چه كساني توصيه ميشود.

بيشتر تعميركاران سي ان جي حتي افرادي كه تجربه چندين ساله در زمينه تعمير و عيب يابي خودروهاي دوگانه سوز دارند در مواجه با اكثر ايرادهاي مربوط به خودروهاي دوگانه سوز  فابريك دچار مشكل مي شوند. دليل اين امر تنوع بسيار زياد در كيتهاي دوگانه سوز فابريك است،‌زيرا حدود 30 نوع كيت دوگانه فابريك وجود دارد كه يادگيري كامل تمامي نكات و ترفندهاي آن مستلزم صرف زمان بسيار زيادي مي باشد و البته در صورتي كه آموزشهاي لازم را پشت سر نگذاشته باشيد اين امر براي شما بسيار مشكل و دست نيافتني تر خواهد بود.

با توجه به اينكه اكثر ايراد هاي بوجود آمده در عملكرد خودروها بين بنزين و گاز  مشترك است لازم است كه افرادي كه در زمينه برق و انژكتور فعاليت ميكنند از ايرادهاي مربوط به سيستم گاز هم مطلع باشند تا بتوانند ايرادهاي مشترك را به صورت حرفه اي و اصولي برطرف كنند. به طور مثال در اكثر كيتهاي دوگانه فابريك نسل 2 و 3 اطلاعات انژكتور ابتدا وارد ايسيو گاز شده و سپس براي ايسيوي بنزين ارسال ميشود و در زمان وجود ايراد در سيستم گاز عملكرد بنزين نيز دچار مشكل ميشود و لازم است كه تعميركار با اصول عملكرد هر دو سيستم گاز و بنزين و شيوه عيب يابي آنها آشنايي كامل داشته باشد كه در اين دوره به طور كاملا حرفه اي تمامي اين اصول آموزش داده ميشود.

سوالات متداول

بله،اگر ميخواهيد بصورت حرفه اي در زمينه خودروهاي دوگانه سوز فابريك فعاليت داشته باشيد بايد دوره انژكتور و دوره گاز مقدماتي را سپري كرده باشيد، در غير اينصورت نتيجه عالي از دوره گاز فابريك نخواهيد گرفت.

با توجه به اینکه اکثر ایرادهای سیستم گاز و بنزین مشترک است اگر قصد دارید به شکل حرفه ای در زمینه خودروهای دوگانه سوز فعالیت کنید حتما در کنار دوره های سی ان جی دوره برق و انژکتور را سپری کنید و بخصوص اگر  قصد فعالیت در زمینه خودروهای دوگانه سوز فابریک دارید ضرورت شرکت در این دوره بیشتر میشود.

به جرات ميتوان گفت اين دوره كاملترين و جامعترين دوره آموزشي در زمينه خودروهاي دوگانه سوز فابريك است و كار آموزان پس از اتمام دوره تسلط بسيار بسيار بالايي براي تعميرات خودروهاي دوگانه سوز خواهند داشت و با توجه به اينكه براي توليد محتواي آموزشي زمان بسيار زيادي صرف شده است و تمامي مراحل عيب يابي روي خودرو هم فيلم برداري شده، درك و تفهيم مطالب بسيار آسان مي باشد و شركت كنندگان در دوره به آساني ميتوانند از مطالب آموزشي بصورت عملي در زمان كار روي خودرو در  استفاده كنند.

مطالب آموزشی موجود در دوره حداقل به مدت دو سال در پنل کاربری شما باقی می ماند و شما میتوانید بارها و بارها مطالب را مشاهده کنید.

خیر، لازم نیست شما در زمان و ساعت خاصی وارد دوره شوید. پس از ثبت نام در دوره هر موقع که احساس می کنید آمادگی بیشتری برای یادگیری و تفهیم مطالب دارید وارد کلاس مجازی می شوید و پس از اتمام هر درس به طور اتوماتیک دروس بعدی برای شما فعال میشود.

  • چون محتواي آموزشي با صرف زمان زياد و از قبل آماده شده بسيار كامل و كاربردي مي باشد.
  • در ضمن تدریس ، هر جا لازم بوده از خودرو و تجهیزات آن فیلمبرداری شده تا درک آن آسان باشد.
  • اطلاعات آموزشی به بخش های کوتاه تقسیم بندی شده تا کارآموز مجبور نباشد در زمان کوتاه حجم زیادی از اطلاعات را به ذهن بسپارد.
  • در هرزمان و هر مکان با داشتن کامپیوتر و اینترنت میتوان وارد کلاس شد.
  • محتوای آموزشی در دسترس کارآموز قرار میگیرد و کارآموز میتواند مطالب مربوط به هر بخش را چندین بار مشاهده نماید.
  • کلاسهای آنلاین و غير حضوري عواملی از قبیل دوری راه و خستگی راه و رها کردن کسب و کار و اتلاف وقت که کلاس های حضوری دارند ، را ندارند.
  • جهت ساده سازی مطالب و سهولت در یادگیری ، تلاش شده با ویرایش حرفه ای محتواهای آموزشی و استفاده از عکس، فیلم واسلاید متناسب با مباحث آموزشی ، کیفیت دوره و بازدهی آن به میزان قابل توجهی افزایش داده شود.
  • جهت رفع ايراد، كارآموزان سوالات خود را در فرم هاي انتهاي هر درس مطرح مي كنند و پاسخ سؤالات كارآموزان بصورت يك فايل ويدئويي در انتهاي دوره قرار مي گيرد.
  •  در دوره هاي حضوري آموزش گاز فابريك طي چند روز امكان كار بر روي 30 نوع كيت دوگانه فابريك و مشاهده پارامترها و ايرادهاي رايج وجود ندارد ولي در دوره غير حضوري  تعميركار حرفه اي با توجه به اين كه بيش از ده ماه روي توليد محتواي آموزشي زمان گذاشته شده ،‌ از تمامي خودروهاي دوگانه فابريك  در تعميرگاه فيلم گرفته شده و اين امر باعث افزايش بسيار بالاي يادگيري و فهم مطالب آموزشي ميگردد.

ارزش دوره

3 میلیون و 880 هزار تومان

ز

نظر تعدادي از شركت كنندگان دوره هاي حضوری گاز سوز فابريك در سالهاي گذشته

ما در هر شغل و كسب و كاري كه درآن مشغول هستيم اگر به طور مداوم آموزش ببينيم عملكرد بسيار عالي تري خواهيم داشت، مبالغي كه بابت آموزش پرداخت ميكنيم هزينه نيست بلكه نوعي سرمايه گذاري ارزشمند است كه توانايي هاي ما را ارتقاء ‌مي دهد. مبلغي كه بابت اين دوره پرداخت مي كنيد در قبال مطالب ارزشمند دوره بسيار  ناچيز است. شما با پرداخت اين مبلغ تجربيات ارزشمندي را به دست مي آوريد كه حاصل سالها تلاش و تجربه كاري ماست و اين مطالب ارزشمند ضمن افزايش درآمد شما اعتبار كاري شما را به ميزان قابل توجهي افزايش خواهد داد. پس فرصت را از دست ندهيد و همين الان  آموزش را شروع كنيد.

ما در طول مسير آموزش با شما همراه هستيم .