كد تخفيف 40درصدي: REGEM40

کد تخفیف 40 درصد : REGEM40

پکیج آموزش باز و بست و سرویس انواع رگلاتورهای دوگانه فابریک 40 درصد تخفيف فقط تا پايان امروز

قیمت دوره

3.067.000 تومان

كد تخفيف 40 درصدي :REGEM40

اعتبار فقط تا پايان امروز

پکیج فوق حرفه‌ای آموزشی باز و بست و سرویس انواع رگلاتور

در خودروهای دوگانه سوز فابریکیکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده خودروهای دوگانه سوز فابریک رگلاتور می باشد.با توجه به اینکه تنوع خودروهای دوگانه سوز فابریکه نسل ۳ و ۴ بسیار زیادی می باشد لذا تنوع رگلاتور گاز نیز یاد می باشد، این تنوع قطعات کار تعمیر کاران خودروهای دوگانه سوز و فنی کاران خودرو را در مبحث عیب یابی، سرویس و باز و بست این قطعه مهم سخت و مشکل کرده است اما نگران نباشید برای اولین بار در سطح کشور در این پکیج بی نظیر تمامی نکات و ترفند های مهم جهت باز و بست و سرویس رگلاتور را به صورت قدم به قدم برای شما آماده کرده ایم. شما پس از تماشای ویدیو های این پکیج ارزشمند بدون هیچ گونه استرس و نگرانی می توانید به صورت کاملا حرفه ای تعمیر و سرویس این قطعه مهم و اساسی را انجام دهید و حرفه ای تر از افرادی که چندین سال تجربه فعالیت در این زمینه را دارند عمل کنید.

چند نکته مهم و بسیار ضروری جهت تعمیر و سرویس رگلاتور که هر تعمیرکار حرفه‌ای باید بداند:

اطلاع از پاسخ سوالات فوق باعث می شود شما با خیال راحت و بدون هدر دادن زمان تعمیرات این قطعه را انجام دهید در این پکیج آموزشی بی نظیر ضمن پاسخگویی به تمامی سوالات فوق کلیه مراحل باز و بست و سرویس 9 مدل رگلاتور پر مصرف را به صورت کاملاً حرفه ای و قدم به قدم به شما آموزش می دهیم.

میزان مهارت و تسلط شما جهت تعمیر و سرویس رگلاتورهای سی ان جی دوگانه فابریک پس از مشاهده این آموزش بیشتر از افرادی خواهد بود که ۱۰ سال در این زمینه فعالیت داشته‌اند.

به صورت گام به گام تمامی مراحل باز و بست و سرویس رگلاتور را به شما آموزش خواهیم داد

شما پس از طی کردن این دوره آموزشی حرفه ای بدون هیچ گونه استرس و نگرانی و با خیال راحت می توانید تمامی رگلاتورها را باز و بست و سرویس نمایید.

آموزش های این پکیج بی نظیر حاصل تجربیات چندین ساله مدرس دوره می باشد که در هیچ کجای کشور مشابه این آموزش‌ها را نخواهید یافت با اطلاعات این پکیج آموزشی از هزینه‌های زیادی که به مالکان خودرو های دوگانه سوز جهت تعویض رگلاتور تحمیل می شود جلوگیری نمایید تا با عملکرد حرفه ای تان اعتماد مشتری را به دست آورید و اعتبار کاریتان را به عنوان فرد شماره یک این حرفه در شهر خود افزایش دهید.

با آموزش های حرفه ای و کاربردی پکیج های آموزشی ما در شهر خود بدرخشید.

چند مزیت منحصر به فرد این پکیج

  1. محتوای این پکیج برگرفته از تجربیات عملی و آموزش‌های علمی مدرس دوره می باشد که کمتر کسی حاضر به انتقال این اطلاعات می باشد.

2. مزیت بعدی کاربردی بودن مطالب است و تمامی نکات بیان شده در دوره به صورت صد درصد در زمان کار بر روی خودرو برای شما مفید است.

3. مطالب این پکیج به صورت کاملا ساده و قابل فهم بیان شده است طوری که حتی اگر اطلاعات فنی در زمینه خودرو هم نداشته باشید با تماشای این آموزش‌ها به طور کاملاً مسلط می توانید تعمیر و سرویس رگلاتورهای گاز را انجام دهید.

4. با توجه به اینکه کلیه مراحل آموزش به صورت ویدئویی می باشد شما می توانید با کمال صبر و حوصله و دقت تمامی مراحل انجام کار را به صورت قدم به قدم مشاهده نموده و روی رگلاتور گاز پیاده‌سازی کنید.

5. آموزش های این پکیج به صورت کاملاً حرفه ای طراحی شده و هیچ نکته ناگفته نمانده است.

این پکیج برای چه کسانی مناسب است؟

  1. تعمیرکاران سی ان جی، فنی  کار های خودرو ماندد تنظیم موتورکار، مکانیک و …
  2. و حتی افراد مبتدی و آماتور می‌توانند به سادگی با مشاهده این آموزش ها هر نوع رگلاتور را باز و بست و سرویس نمایند.

نقش پکیج آموزشی سرویس رگلاتور در افزایش درآمد فنی کارها

قطعاً یکی از مهارت هایی که می تواند درآمد شما را حداقل دو برابر کند مهارت انجام تعمیر و سرویس رگلاتور است زمانی که شما بتوانید در زمان کوتاه و با اعتماد به نفس کامل تمامی رگلاتورها را تعمیر و سرویس نمایید اعتبار زیادی نزد مشتری ها به دست خواهید آورد و به دنبال آن درآمد شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

وقتی بتوانید در یک نگاه ایراد اصلی خودروی دوگانه سوز را تشخیص دهید و حرفه ای بودن خود را به رخ مشتری بکشید باعث می‌شود که مشتری به شما اعتماد کنند و سایر خدمات و سرویسهای دوره ای خودروی خود را نیز به شما بسپارد.

شما اصلاً به مبلغی که بابت سرویس و یا تعمیر رگلاتور دریافت می کنید فکر نکنید بلکه به اعتباری که در اثر عملکرد سریع و حرفه ای نزد مشتری به دست می‌آورید فکر کنید زیرا این اعتماد باعث افزایش اعتبار کاری شما می شود که بسیار بسیار ارزشمندتر از مبلغی است که دریافت میکنید.

بسیاری از تعمیرکاران CNG بعد از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه تعمیر و عیب یابی خودروهای دوگانه سوز هنوز جرات باز کردن و سرویس برخی از رگلاتورها را ندارند به دلیل اینکه از ساختار داخلی رگلاتور و نحوه عملکرد و اجزای داخلی آن بی اطلاع هستند و فکر نمی کنند که بتوانند از عهده تعمیر و سرویس آن برآیند. اما بعد از تماشای ویدیوهای این پکیج بدون هیچ گونه نگرانی می توانند تمامی رگلاتورها را باز و بست و سرویس نمایند.

ارزشمندترین سرمایه برای یک تعمیرکار چیست؟

اکثر فنی کارهای موفق در زمینه خودرو افرادی هستند که مدام در دوره‌های آموزشی شرکت می‌کنند و خود را ارتقا می‌دهند و توانایی‌های خود را جهت تشخیص عیب سریع و دقیق خودرو افزایش می دهند. مشتری‌ها به این افراد توانا بیشتر اعتماد می‌کنند و اعتبار زیادی نیز برای آنها قائل خواهند بود که این اعتماد و اعتبار ارزشمندترین سرمایه برای یک تعمیر کار خواهد بود.

زمانی که شما در اولین نگاه به خودرو و در کمترین زمان ایراد اصلی خود را تشخیص دهید. ناخودآگاه با اعتماد به نفس بیشتری عمل خواهید کرد و بسیار قاطعانه و قدرتمندانه با مشتری صحبت خواهید کرد ولی در صورتی که متوجه ایراد نشوید برخورد غیر حرفه ای و متزلزلی خواهید داشت که این رفتار از چشم مشتری پنهان نخواهد ماند.

تصور کنید که شما می توانید با آموزش های این پکیج کارهایی را انجام دهید که شاید افرادی که چندین سال تجربه فعالیت در این شغل را دارند هنوز به طور کامل توانایی انجام آن کارها را ندارند.در حقیقت شما پرداخت مبلغی ناچیز در زمان خود صرفه جویی کنید و تجربیات ارزشمند دیگران را به دست می آورید.

با آموزش های اصولی و حرفه‌ای در چشم مشتریان قدرتمند و حرفه‌ای ظاهر شوید.

اگر صاحب کسب‌ و کار هستید، شاید بهترین گزینه آن باشد که خودتان به‌ صورت حرفه‌ای انواع خودروهای دوگانه سوز را تعمیر کنید!

این پکیج آموزشی بهترین سرمایه گذاری کاری شما در سال 1401 خواهد بود!

وقتی آموزش می بینیم :

در زمان کوتاه مطالبی را یاد میگیریم که اگر می خواستیم به صورت تجربی یاد بگیریم سالها زمان میبرد.

دیگر نیازی به آزمون و خطا نداریم و احتمال خراب کردن قطعات و تحمیل خسارات به صفر خواهد رسید.

از تجربه دیگران و آزمون و خطاهایی که دیگران انجام داده اند با پرداخت مبلغی اندک بهره‌مند می‌شویم.

به صورت حرفه‌ای و در زمان کوتاه مهارت هایی را به دست می آوریم که بعضی از افراد بعد از چندین سال تجربه فعالیت هنوز با این مهارت ها آشنایی کامل ندارند.

حرفه ای فکر کنید

حرفه ای آموزش ببینید

حرفه ای کار کنید

حرفه ای فکر کنید

حرفه ای آموزش ببینید

حرفه ای کار کنید

اطلاعیه مهم

 دوره آموزش نصب سکوئنشیال با شرایط و تخفیف های فوق العاده بزودی رونمایی خواهد شد

شرایط تخفیف و نحوه ثبت نام به زودی اطلاع رسانی خواهد شد 
اطلاعات کامل: 09378962984-09135111364 
گوش به زنگ باشید: ظرفیت ثبت نام در این طرخ ۳۰۰ نفر می باشد و ۱۰۰ نفر اول نیز اولیت اول ما جهت اعطا نمایندگی نصب خواهند بود
close-link